Lustrzane Bagna i kilka słów od autorki

4 | dodaj
       Do Lustrzanych Bagien wreszcie zawitała wiosna!
(Nie mam serca przycinać tego szybkiego edita... kliknijcie, aby obrazek się powiększył)
A może to już wczesne lato...?

SSO mówiło, że naprawi ten błąd w dwa tygodnie - mówili to w lutym... no ale lepiej później niż wcale! No cóż - chyba opłacało się czekać.

Przy okazji - są dwa nowe kody:
QUEENOFREDEEM - 50 sc
SSOINSTAGRAM - 300 sc
I jeden z nich zawiera SR na trzy dni (nie wiem który, bo wpisałam obydwa naraz).

Oglądajcie Star Stable Show - naprawdę warto!

       Znalazłam chwilkę czasu, dlatego piszę ten post. Ja i Kate najprawdopodobniej wrócimy w połowie czerwca - sumienie nie dałoby mi żyć, gdybym zamiast dawać z siebie wszystko w szkole, to pisałabym bloga.

       Po za tym dziś Dzień Matki! Nie zapominajcie o tym! 
       Papatki!
PS. Pozdrawiam Sarę Dawnburg oraz Arię Candlefall - nieco więcej o wydarzeniach z nimi związanymi (które miały miejsce wczoraj) zapewne pojawi się w moim następnym poście (połowa czerwca...).

Dygresja i reaktywacja forum

6 | dodaj
Witam, witam.
Mój internet przez jeden dzień wąchał kwiatki od spodu. Nie o tym jednak jest ta, jakże prawdziwa historia. Wchodzę sobie na bloger... co tam zastałam? Oczopląs powielających się postów o Star Stable - głównie aktualizacje (niektórzy wręcz kopiują żywcem ze strony SSO... czasami się zastanawiałam, czy to "całkiem przypadkiem" nie podciąga się pod plagiat... no ale rób ta, co chce ta).

Zmusiłam się więc do pewnych refleksji związanych z tym blogiem.
Po pierwsze - nie będzie już postów o aktualizacjach.

Po drugie "Problem z ludźmi polega na tym, że zmieniają się za bardzo, albo wcale" - dawniej wręcz miałam banana na twarzy, na myśl o SSO i blogu, a teraz? Teraz się zastanawiam nad tym, co robię ze swoim wolnym czasem.
Piszę bloga o kuniach, w której dzieci spamią, hejtują, zanieczyszczają wulgaryzmami atmosferę, wyżywają negatywną energię na klawiszach (w sumie - spam), plagiatują, trollują (mówią, że to dla rozrywki... śmiejmy się, aby im nie było głupio), a o fakcie, że do ich świadomości nie da się dotrzeć, to już nawet nie wspominam. 
Aż się odechciewa grać...
Czemu użyłam słowa "dzieci"? Nie mam na myśli wieku, a raczej stan emocjonalny (nikt dojrzały psychicznie się tak nie zachowuje). Nie mam problemu do graczy, którzy zachowują się odpowiednio.

Taka mała dygresja...

Tak, czy owak, na bloga wchodzi parę zmian:
1. Nie będzie postów o aktualizacjach, podwójnych SC itp. (o kodach raczej też nie), bo to wszystko możecie znaleźć na wielu innych blogach (a jeśli już będziemy o takich rzeczach pisać, to przy okazji innych postów).
2. Posty będą się pojawiać na blogu dwa, albo i nawet jeden raz w tygodniu (albo wcale).
3. Dla jasności: nie będzie na tym blogu żadnego konkursu, gdzie nagrodą będzie Star Rider, Star Coins itp.

I bez obaw: nie jesteśmy wraz z Kate dwulicowe i trzymamy się twardo swoich słów. (Brawka dla tych, którzy wyczuli charakter tego zdania oraz słów "I bez obaw".)
Aby nie było nieporozumień: nikogo nie wytykam palcami, ale prosiłabym o przemyślenia na temat swojego zachowania w SSO.

Przejdźmy teraz do drugiej, przyjemniejszej części! Jest mała akcja: "Reaktywacja Forum" (forum SSO oczywiście...)

 http://starstable.forumpl.net/t193-kilka-waznych-spraw

Gorąco zachęcam do zakładania kont, wspólnej zabawy i integracji! 
Zazwyczaj takie fora mają branie... tylko te jest jakieś... puste? Ostatnio sama także założyłam konto (Kate mnie zachęciła), ale mi jeszcze nie zaktualizowali, czy coś w tą deseń. 

Problem z wykonaniem zadania? Nie masz SR? Nudzisz się na SSO, a chcesz poznać więcej ludzi? Może masz pomysł na grę - tam możesz się nim z innymi podzielić. No to zmykaj robić konto  
(ale chwila, jeśli nie będziesz się udzielać to odpuść jednak :P ) 


To byłoby na tyle. Przepraszam za dygresję, ale czasami po prostu trzeba napisać swoje poglądy, nawet, jeśli to boli.
Papa.
Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.