Koniec - zbiór informacji koniecznych do zaakceptowania

11 | dodaj
Koniec.
To jedno słowo siedzi mi uporczywie  w głowie, nie dając spokoju. 
Świadomość końca jest przerażająca, czasami nawet gdy ma się świadomość, że musi nadejść. 
Dlaczego to piszę?
Ponieważ muszę Wam oznajmić iż ja, znana na tym blogu, jak i w grze jako Kate Shygarden oraz druga autorka tego wirtualnego miejsca, czyli Samantha Eveningstone powracamy ponownie i tak oto nastał początek końca pustki w tym miejscu.

     A teraz do tych mniej wytrwałych w czytaniu tekstów (jak i wszystkich pozostałych) prośba:
Czytelniku, obserwatorze, stały bywalcu, anonimie, zagubiony w Internetach - odlicz!
tzn.: pozostaw pod tym postem komentarz, chociażby z wyrazem "Obecny" lub "Jestem"(oraz pytania do Q&A, ale o tym na końcu mój wytrwały czytelniku).  Pragnę na dobry początek zobaczyć jak szybko zajrzycie tutaj od chwili opublikowania tej informacji. Samantho, ty również - trzeba było nie obserwować własnego bloga. Myślisz, że nikt nie wie? Teraz już wie ktoś więcej niż ktoś.


     Miałeś nadzieję, że nie wrócimy, hm? Ja też miałam taką nadzieję. No cóż, w czerwcu najczęściej mam taką... "niemoc twórczą". Przyznam się nawet, że w miesiącu czerwiec innego pamiętnego roku jednego bloga zamknęłam i sobie teraz wisi w przestrzeni Internetów do dnia dzisiejszego. [*] Podobnie kiedyś stanie się z tym przybytkiem, ale to innym razem.
     Jeśli przybyłeś tu nie pierwszy raz, najpewniej zauważyłeś sporą zmianę w szablonie. Mam nadzieję, że się Tobie podoba, bo mi owszem.
      Tak mała informacja: szykuje się mała seryjka na bloga, której - mam nadzieję - nie znajdziecie nigdzie indziej. Stanie się tak pod warunkiem, że po pierwsze nie będę się wstydzić, bo ja taka nieśmiała. Po drugie, musi nabrać mnie ochota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     Bywam częstym bywalcem na forum, tak więc głupio by mi było nie zaprosić Was na event, który tam się organizuje. Wypatrujcie czujnie, choć i tam pewnie wspomnę o nim na blogu. 
     Na koniec jeszcze jedna sprawa... 
Zrobimy sobie takie małe gonciarskie Q&A? 
     Może będzie fajnie.  Jeśli chcecie, zostawcie dla nas pytania w komentarzach pod tym postem. Pod warunkiem, że uzbiera chociaż 16 pytań następnym jakże "twórczym" postem będzie właśnie gonciarskie Q&A. Na wszystkie pytania będziemy odpowiadać obydwie, tak więc nie trudźcie się w dzieleniu je na te dla mnie-Kate oraz dla Samanthy. 
     Żegnam drogich widzów,
Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.