Pare słów o Kate

Kate Shygarden to nastolatka zamieszkująca wyspę Jorvik, pomagająca jej mieszkańcom oraz odkrywająca niektóre tajemnice tejże wyspy.
   Jednak Kate to to przede wszystkim dziewczyna żywiąca olbrzymią miłość do koni. Niestraszne jej sprzątanie boksów. Uwielbia spędzać czas w towarzystwie przyjaciół, ale nie wyobraża sobie za nic życia bez bratnich dusz jakimi są dla niej właśnie konie. Ma przyjaciółkę imieniem Samantha. W porównaniu do niej można spokojnie powiedzieć że jednak jest to trochę porywcza osóbka podchodząca często do sprawy z innego punktu widzenia niż Sam.

   Jej stajnia znajduje się w Moorland, niektórzy nazywają ją żartobliwie Kartonem. Najbardziej lubi jeździć na przejażdżki do Zapomnianych Pól, Zielonej Doliny oraz Doliny Złotych Wzgórz od niedawna również do Lustrzanych Bagien, a najbardziej upodobała sobie bezdroża Półwyspu Południowego Kopyta. W miastach czuje się ograniczona, jak zwierze w zamknięciu. Woli jazdę na przełaj oraz długie wypady.

   Serwer: Emerald Forest
   Na SSO od Lutego 2014 roku

1 komentarz:

  1. Świetny blog! Strasznie mi się podoba! Tu raczej nikt nie będzie tracił czasu na hejtowanie - taki jest super ;D

    OdpowiedzUsuń

Proszę kulturalnie wyrażać swoja opinię, nie tolerujemy wulgaryzmów i spamu. Na komentarze tego typu nawet nie silimy się odpisywać, tylko od razu je usuwamy. Jeśli masz negatywne zdanie o naszym blogu, to proszę, uzasadnij swoją wypowiedź, postaramy się zmienić na lepsze, jeśli to tylko będzie w naszej mocy.

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.