Pare słów o Samanthcie

      Samantha Eveningstone, to przyjaciółka Kate. Nieco niezrównoważona i zamknięta w sobie, jednak otwarta na swą pasję, jaką są - jak nie trudno się domyślić - konie. Darzy te istoty ogromną sympatią, ze względu na ich małomówność, właśnie za nie kocha wyspę Jorvik - chociaż nie zawsze mogła przebywać z nimi (końmi).
Oto, jak zaczęła się jej przygoda: http://sso-kate.blogspot.com/2015/11/ogoszenie-z-gazety.html

      Nie lubi chaosu i zbytniego zamieszania wokół swojej osoby. Mimo wszystko pomoc innym sprawia jej wiele satysfakcji.
      Nie należy do żadnego klubu, a jej stajnia jest w Stajni Jorvik, ma wiele zdrobnień od swojego imienia. Czasami jeździ na krótkie przejażdżki w przełaj sama, ale woli już w towarzystwie jakiejś osoby. Nie lubi się śpieszyć... ma nawyk odwiedzania intrygujących miejsc, które są związane z historią wyspy Jorvik.


Serwer: Cookie Valley/Honey Valley/Emerald Forest/Sunbeam Meadow/Rainbow River/Raindrop Shore (trochę skaczę - czasem tu, czasem tam)
Na SSO od grudnia 2014 roku.

8 komentarzy:

Proszę kulturalnie wyrażać swoja opinię, nie tolerujemy wulgaryzmów i spamu. Na komentarze tego typu nawet nie silimy się odpisywać, tylko od razu je usuwamy. Jeśli masz negatywne zdanie o naszym blogu, to proszę, uzasadnij swoją wypowiedź, postaramy się zmienić na lepsze, jeśli to tylko będzie w naszej mocy.

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.